W sobotę 6 stycznia ulicami Braniewa przejdzie Orszak Trzech Króli.
Wydarzenie rozpocznie się mszą świętą w parafii św. Antoniego o godz. 12:00. Po mszy, o godz. 13:00, orszak wyruszy do bazyliki św. Katarzyny. O godz. 13:30 w bazylice odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu laureatów konkursu przeprowadzonego w Braniewskim Centrum Kultury.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!