W dniach od 7 do 9 czerwca w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w kajakarstwie. To prestiżowe wydarzenie przyciągnęło najlepszych kajakarzy z całego kraju rywalizujących o tytuły mistrzów Polski.
Zawodnicy z klubu UKS Silvant Kajak Elbląg odnieśli spektakularne sukcesy podczas tych zawodów. Zdobyli oni złoty medal oraz dwa srebrne, potwierdzając swoją doskonałą formę i przygotowanie.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!