Rozbójnicy po raz dziewiąty wracają na elbląskie Stare Miasto i zapraszają do wspólnej teatralnej zabawy. Przed nami cykl rodzinnych akcji artystycznych „Rozbójnicy na ulicy”.
Skumulowane siły zbójnickiej bandy, Spółdzielni Socjalnej IDEA oraz Centrum Sztuki Galeria EL zapraszają na trzy niezwykłe niedzielne spotkania z teatrem dla całych rodzin. Jak zawsze będzie plenerowo, interaktywnie, warsztatowo i bardzo, bardzo przyjemnie. Co będzie się grało? Co będzie się działo? Sprawdźcie sami!

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!