Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Michałem Kozłowskim, autorem naszego nowego wydawnictwa „Elbląg i elblążanie w fotografii własnej, lata sześćdziesiąte”.
Album ten jest długo wyczekiwaną kontynuacją wydanej w 2007 roku pracy Krystyny Laskowskiej i śp. Wiesławy Rynkiewicz-Domino „Elbląg i elblążanie w fotografii własnej, lata czterdzieste, lata pięćdziesiąte”. Po raz kolejny, dzięki pomocy mieszkańców miasta, którzy użyczali prywatne zdjęcia ze swoich rodzinnych albumów, możemy przenieść się w czasie do niezwykle ciekawego okresu w historii Elbląga.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!