W czwartek 6 marca około godziny 6:00, na drodze w pobliżu miejscowości Łępno (gmina Godkowo, powiat elbląski) doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Osobowy opel zderzył się z łosiem, który nagle wbiegł na jezdnię.
W wyniku kolizji cztery osoby (kierowca oraz trzech pasażerów) odniosły obrażenia. Mężczyźni doznali skaleczeń, głównie od rozbitej przedniej szyby pojazdu. Na miejsce wezwano służby ratunkowe, które przetransportowały poszkodowanych do szpitala. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!