Tancerze z Elbląskiego Klubu Tańca Jantar bardzo dobrze zaprezentowali się na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Gdańsk Cup, oraz Mistrzostwach Polski w Kombinacji Tańców w Gdańsku, które odbyły się w dniach 1-2 marca 2025.
Efekty ciężkiej pracy, pasji i zaangażowania zawodników Elbląskiego Klubu Tańca Jantar przekładają się na bardzo dobre wyniki! 14 medali w różnych kategoriach to ogromne osiągnięcie, które potwierdza ich talent i determinację.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!