Marihuana ukryta w paletach z kapsułkami do prania, broń, amunicja i miliony w gotówce. Narkotyki były rozprowadzane w Elblągu, a gang działał na trasie Hiszpania-Polska. Przed sądem stanęło 6 osób; część z nich pochodzi z Elbląga i Braniewa.
W czwartek, 24 kwietnia, przed Sądem Okręgowym w Elblągu rozpoczął się proces 6 członków międzynarodowego gangu narkotykowego. Część z oskarżonych urodziła się w Elblągu i Braniewie. Śledczy zarzucają im przemyt, handel narkotykami oraz udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Łącznie usłyszeli 36 zarzutów.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!