Reklama

Śmiertelny wypadek pod Braniewem. Zginął motocyklista

12/05/2025 14:00

Motocyklista zginął na miejscu po zderzeniu z samochodem osobowym na drodze krajowej nr 54 w pobliżu węzła Braniewo Południe.

W poniedziałek, 12 maja, kilka minut po godz. 11:00 strażacy z PSP w Braniewie otrzymali zgłoszenie o wypadku z udziałem motocykla i samochodu osobowego. Do tragicznego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 54, w rejonie węzła Braniewo Południe.

Motocykl marki Yamaha zderzył się z volkswagenem. Niestety kierowca jednośladu zginął na miejscu. Osoby podróżujące autem nie odniosły poważniejszych obrażeń i nie wymagały hospitalizacji.

Na czas pracy służb ruch drogowy był ograniczony. Policja wyznaczyła objazdy lokalnymi trasami.

KP PSP Braniewo
[gallery]146137[/gallery]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama