Poniedziałek, 23 stycznia 2017. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Kadra Concordii Elbląg - sezon 2012/13

2012-08-17 16:30:48 (ost. akt: 2012-08-24 12:43:57)

Podziel się:

• BRAMKARZEDATA UR.http://m.wm.pl/2011/07/orig/dfgdfg-63761.jpghttp://m.wm.pl/2011/07/orig/zegar-nowy-63760.jpghttp://m.wm.pl/2011/07/orig/pilka-nozna-vb-c19544168-63755.jpghttp://m.wm.pl/2011/07/orig/czerwonakartka-63756.jpghttp://m.wm.pl/2011/07/orig/z-kartka-63751.jpg
Michał Kopka1991190000
Hironim Zoch19902180000

• OBROŃCYDATA UR.http://m.wm.pl/2011/07/orig/dfgdfg-63761.jpghttp://m.wm.pl/2011/07/orig/zegar-nowy-63760.jpghttp://m.wm.pl/2011/07/orig/pilka-nozna-vb-c19544168-63755.jpghttp://m.wm.pl/2011/07/orig/czerwonakartka-63756.jpghttp://m.wm.pl/2011/07/orig/z-kartka-63751.jpg
Szymon Sadowski19943270001
Mateusz Bogdanowicz19903270100
Tomasz Sambor 19853270001
Łukasz Gładek 198400000
Adrian Korzeniewski1990161000
Filip Zawierowski 19902109001

• POMOCNICYDATA UR.http://m.wm.pl/2011/07/orig/dfgdfg-63761.jpghttp://m.wm.pl/2011/07/orig/zegar-nowy-63760.jpghttp://m.wm.pl/2011/07/orig/pilka-nozna-vb-c19544168-63755.jpghttp://m.wm.pl/2011/07/orig/czerwonakartka-63756.jpghttp://m.wm.pl/2011/07/orig/z-kartka-63751.jpg
Bartosz Drewek1991337000
Radosław Stępień19903172001
Tomasz Wiercioch19813251000
Bartłomiej Florek19853225001
Daniel Ciesielski198500000
Damian Szuprytowski 19893164000
Michał Kiełtyka1994112000
Michał Lewandowski199400000

• NAPASTNICYDATA UR.http://m.wm.pl/2011/07/orig/dfgdfg-63761.jpghttp://m.wm.pl/2011/07/orig/zegar-nowy-63760.jpghttp://m.wm.pl/2011/07/orig/pilka-nozna-vb-c19544168-63755.jpghttp://m.wm.pl/2011/07/orig/czerwonakartka-63756.jpghttp://m.wm.pl/2011/07/orig/z-kartka-63751.jpg
Jakub Zejglić19903270100
Mateusz Szmydt19923150000
Łukasz Nadolny19833233300


zobacz informacje z ostatnich 24h

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB