Czwartek, 11 lutego 2016. Imieniny Bernadetty, Marii, Olgierda

Co w duszy gra seniorom

2013-02-27 21:30:58 (ost. akt: 2013-02-27 15:14:40)

Podziel się:

W przeglądzie udział wzięło 12 zespołów seniorskich

W przeglądzie udział wzięło 12 zespołów seniorskich

Autor: UM Elbląg

W sali kina Światowid odbył się przegląd zespołów seniorskich, które zaprezentowały swój dorobek i oryginalne stroje, podczas koncertu „Co mi w duszy gra”.

Koncert rozpoczął się występem zespołu dziecięcego CSE „Skaczące nutki” pod kierownictwem Macieja Skrzypczaka, a zakończył występ młodych tancerzy Bartłomieja Szkutnika i Agaty Brychcy.

W przeglądzie udział wzięło dwanaście zespołów seniorskich, w tym siedem z Elbląga, jeden z Braniewa, trzy z Tolkmicka i jeden z Suchacza. W repertuarze były piosenki ludowe, biesiadne i znane przeboje z lat 60- tych i 70 –tych.

Oprócz grup wokalnych wystąpiły dwa kabarety z KS przy SM Nad Jarem „Na Jarane” i UTWiON „ Ale Babki”. Widzowie świetnie się bawili.

Organizatorami byli Pełnomocnik Prezydenta d.s. Seniorów i CSE Światowid, którzy postarają się kontynuować spotkania seniorów w następnych latach, a zatem do zobaczenia.
Teresa Urban

Źródło: Dziennik Elbląski

Dostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB