Elbląska policja poszukuje osób, które widziały kolizję i kłótnię, która wywiązała się między kierowcami dwóch samochodów. Jej sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.
Wydział Ruchu Drogowego KMP w Elblągu prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie kolizji w ruchu drogowym która zdarzyła się 11 lutego br. o godz. 16.20 w Elblągu na skrzyżowaniu ulic Grobla Św. Jerzego, Chocimskiej i Bema (na wysokości dawnej mleczarni).
Tam, nieznany mężczyzna w wieku ok. 30 lat kierujący nieustalonym samochodem osobowym, koloru bordowego, typu hatchback (samochód zbliżony kształtem do m-ki daewoo lanos) wykonując manewr wyprzedzania vw passata kombi uderzył w ten pojazd.
— Chwile później pojazd zatrzymał się na ul. Bema, wysiadł z niego kierowca, który podszedł do kierującego samochodem vw passat, naubliżał mu, uderzył go, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia — mówi mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.
Świadków zdarzenia oraz osoby, które mogą wskazać sprawcę tego zdarzenia policja prosi o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu (55) 230-15-92 lub 997.
kmf
kmf
Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Dodaj komentarz Odśwież
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez
pólkownik #1014545 | 78.8.*.* 7 mar 2013 14:14
skonfiskować samochód, odebrać prawo jazdy na zawsze i do więzienia na minimum 5 lat bandytę
Ocena komentarza: warty uwagi (3) !
odpowiedz na ten komentarz
monitor #1014202 | 83.25.*.* 7 mar 2013 10:19
przecież jest monitoring wiec o podanym czasie z pewnościa można zidentyfikować pojazd bo pewnie za wiele lanoso podobnych bordowych pojazdów nie bedzie
Ocena komentarza: warty uwagi (4) !
odpowiedz na ten komentarz