Adrian Łoś z brązowy medalem Puchar Polski juniorów

2013-03-19 14:08:15 (ost. akt: 2013-03-19 10:11:27)
Adrian Łoś, zawodnik UKS Tomita Elbląg, stanął na najniższym stopniu podium

Autor zdjęcia: UKS Tomita Elbląg

Adrian Łoś (Tomita Elbląg) wywalczył brązowy medal w kat. +100 kg podczas Pucharu Polski juniorów w Luboniu koło Poznania.

W drodze po medal elbląski judoka stoczył cztery walki: trzy wygrał i jedną przegrał. Lepszy od niego okazał się tylko późniejszy zwycięzca kat. +100 kg Patryk Broniec (AZS AWF Warszawa). Za to pokonał: Oliwiera Romaniuka (Wisła Kraków), Mateusza Turka (Judo Czechowice-Dziedzice) i Krzysztofa Załęcznego (Judo Toruń).

Blisko medalu była także Katarzyna Wanatowska w kat. 78 kg. Judoczka Truso Elbląg zakończyła turniej na czwartym miejscu. Jej klubowa koleżanka Sylwia Puszcz zajęła siódme miejsce w kat. 52 kg.