Niedziela, 11 kwietnia 2021. Imieniny Filipa, Izoldy, Leona

"Kuchenne rewolucje" w Viki Lektiko

2013-03-20 20:06:25 (ost. akt: 2013-03-20 17:22:59)
Pierwszy raz Magda Gessler przyjechała do Elbląga w 2013 roku. Wtedy przeprowadzała rewolucję w lokalu Viki Lektiko

Pierwszy raz Magda Gessler przyjechała do Elbląga w 2013 roku. Wtedy przeprowadzała rewolucję w lokalu Viki Lektiko

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

Elbląg obiegła informacja, że na wieść o przyjeździe Magdy Gessler urlop wzięli kucharz i kelnerka z Viki Lektiko. — Wcale się im nie dziwię, też bym tak zrobiła — powiedziała nam prowadząca program "Kuchenne rewolucje".

— Z kucharzem się rozstaliśmy, a kelnerka nie chciała brać w tym udziału, więc dałem jej wolne — ucina plotki Jakub Dąbrowski, właściciel Viki Lektiko.

Przyjazd Magdy Gessler i ekipy telewizyjnej do restauracji, od poniedziałku budzi spore zainteresowanie wśród elblążan. Ciekawskich nie brakuje. Jedni zaglądają przez okno restauracji, inni jadąc samochodem zwalniają, a niektórzy po prostu stoją i przyglądają się pracy ekipy.

— Tak znane osoby nie przyjeżdżają do nas codziennie. A poza tym lubię panią Magdę i chciałam ją zobaczyć na żywo — mówiła nam we wtorek elblążanka obserwująca ekipę TVN przy pracy. — Jak spotkam panią Gessler to poproszę ją o autograf.

Co prowadząca program "Kuchenne rewolucje" zmieni w Viki Lektiko? Jak nieoficjalnie wiadomo, lokal zyska nowy wystrój. Dziś (20.03) ciężarówka wywiozła stamtąd część mebli.

Na pomysł zaproszenia autorów programu wpadł właściciel restauracji. 

— Nie boję się zmian, bo gorzej w Elblągu być nie może — mówi Jakub Dąbrowski i przyznaje, że na nadmiar klientów nie może narzekać. Nie ukrywa, że liczy na to, że udział w programie "Kuchenne rewolucje" może ściągnąć do jego restauracji więcej klientów. Nie obawia się ewentualnej surowej oceny Magdy Gessler.

— Z tego co słyszę, to mamy dobre opinie, jeżeli chodzi o jedzenie — mówi.

Restauracja Viki Lektiko czynna jest od trzech lat. Do tej pory specjalnością kuchni była kaczka oraz karmazyn po szlachecku.

Czy tak zostanie? Magda Gessler nie chce zdradzać, co zmieni się w Viki Lektiko. O tym widzowie będą mogli przekonać się z programu "Kuchenne rewolucje". Emisja odcinka z udziałem Viki Lektiko zaplanowana jest na maj.

— Wy (red.—elblążanie) dowiecie się trochę szybciej — mówi krótko pani Magda.
Sylwia Warzechowska

O programie "Kuchenne rewolucje"
Po pomoc Magdy Gessler zgłosiły się restauracje z całej Polski. Nie rozumieją, co poszło nie tak i nie potrafią poradzić sobie z kryzysem. Magda przyjeżdża na cztery dni i zakasuje rękawy. Staje się na ten czas szefem restauracji. Obserwuje i analizuje sytuację i problemy. Zagląda do garnków, patrzy na ręce kucharzom, próbuje potraw, testuje umiejętności kelnerów, sprawdza higienę pracy. A potem przystępuje do działania. Nie toleruje sprzeciwu. Mówi wprost, co jest nie w porządku. (...)

źródło: kuchennerewolucje.tvn.pl

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (9) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. kaisn #1050547 | 78.8.*.* 10 kwi 2013 17:13

  Czytam te komentarze i upewniam się w jednym: Elbląg to zaścianek i prowincja.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. kaisn #1050546 | 78.8.*.* 10 kwi 2013 17:13

  Czytam te komentarze i upewniam się w jednym: Elbląg to zaścianek i prowincja.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. ktosław #1031352 | 109.241.*.* 22 mar 2013 17:05

  Ponoć aby dostać się na kolację trzeba było zapłacić 50zł. To prawda?

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. hy #1030779 | 83.20.*.* 22 mar 2013 07:55

   kolacja z Gessler!!!!!!????????? pic na wodę foto montaż !!!!! to tylko dla wipów dla tych co mają duże firmy to niech oni ich teraz utrzymują . bo restauracje są tylko dzięki nam !!!! a takich prostych ludzi traktują jak biedaków . KTO MIAŁ BYĆ NA TEJ KOLACJI ?????? PONOĆ LUDZIE PRZYPADKOWI ZACZEPIENI NA PROMOCJI A CO SIĘ OKAZAŁO !!!!! ŻE JUŻ MIEJSC NIE BYŁO JAK P. MAGDA PRZYJECHAŁA JEDNE WIELKIE OSZUSTWO !!!!! CO TO WO GULE ZA PROMOCJA BYŁA !!!! GOTOWA PUSZKA SZPROTY !!!!! PRZECIEŻ M.G. NIE LUBI ANI RZECZY MROŻONYCH ANI GOTOWYCH Z PUSZEK . POWIEM KRÓTKO NIECH TĄ RESTAURACJE UTRZYMUJĄ BIZNESMENI !!!!!!!!!!

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. justyna #1030455 | 21 mar 2013 19:06

    dobrze ze kelnerka nie zgodzila sie na udzial w programie,zuch dziewczyna.ten program to sciema.GEESLER nie umie gotowac.jedynie co dobrze robi to upokarza ludzi ,jedzenie ktore probuje w lokalu to na wszystko mowi ze to gowno a kazdy sie stara.pani madzia lubi alkohol a po nim jest w niej agresia.i tak program powstaje kuchenne rewolucje.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    Pokaż wszystkie komentarze (9)