Poniedziałek, 10 sierpnia 2020. Imieniny Bianki, Borysa, Wawrzyńca

Ogarnie nas swetrowe szaleństwo

2013-03-25 09:07:48 (ost. akt: 2013-03-25 09:12:33)
Stowarzyszenie Elbląg Europa ma sposób na to jak ocieplić atmosferę w czasie przedłużającej się zimy

Stowarzyszenie Elbląg Europa ma sposób na to jak ocieplić atmosferę w czasie przedłużającej się zimy

Autor zdjęcia: Paweł Kicowski

Zima ciągle trzyma, ale Stowarzyszenie Elbląg Europa ma sposób na to jak ocieplić atmosferę. 6 kwietnia w godz 11-14 ogarnie nas swetrowe szaleństwo! Skupimy się na szyciu toreb ze starych swetrów, pokażemy też jak można wykorzystać stare ubrania podczas prowadzenia zajęć z dziećmi (sweterkowe pamiętniki, piórniki, poduchy, zabawki...).

Szkolenie jest kierowane do studentów i absolwentów (do 26 lat) Po warsztatach należy przeprowadzić zajęcia w ramach PROJEKTORA-wolontariatu studenckiego.

— Szkolenie odbędzie się w Elblągu, w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Warszawskiej 55 — mówi Aleksandra Ławecka, Regionalna Koordynatorka Programu "PROJEKTOR-wolontariat studencki". — Zajęcia poprowadzi Kasia Buczek, studentka pedagogiki PWSZ w Elblągu.

Kasia pasjonuje się malarstwem i dziennikarstwem. Często tworzy stroje hand - made. Działa też w chórze akademickim i sekcji teatralnej. Swoja przygodę z PROJEKTOREM rozpoczęła 3 lata temu.

— Gwarantujemy ciepłą atmosferę, poczęstunek, wszystkie materiały oraz certyfikat potwierdzający udział w warsztatach i prowadzanie zajęć z dziećmi i młodzieżą — dodaje Łacecka.

W celu zgłoszenia się na szkolenie należy zarejestrować się na stronie Projektora, wypełnić formularz, a następnie przesłać go na adres a.lawecka@projektor.org.pl do dnia 4 kwietnia. Ilość miejsc ograniczona.
kmf

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB