Kolejne medale elbląskich cheerleaderek

2013-03-26 15:08:07 (ost. akt: 2013-03-26 13:09:04)
Trzy złote medale zdobyły elbląskie cheerleaderki

Autor zdjęcia: Centrum Tańca Cadmans

W Gdańsku odbył się turniej Baltic Cup Cheerleaders Grand Prix Polski 2013. Jak się okazało były to bardzo udane zawody dla elbląskich cheerleaderek, które zdobyły trzy złote medale.

Zaskoczeniem dla organizatorów turnieju była ogromna ilość zespołów, która przewyższała nawet liczbę drużyn zgłoszonych na Mistrzostwa Polski Cheerleaders 2013. W Grand Prix udział brały także elbląskie zespoły ze szkoły tańca Cadmans.

Juniorki tańczące w dywizji Pom Dance Junior młodszy pokonały 12 zespołów i zdobyły swój pierwszy złoty medal, na drugim miejscu uplasował się zespół Pink Fires z Garwolina, a miejsce trzecie zajęło Soltare Junior z Olsztyna.

Seniorki również nie miały sobie równych i z turnieju wróciły z kolejnym złotym medalem. Na drugim miejscu w kategorii senior uplasował się zespół Soltare Olsztyn natomiast brązowy medal zdobyły dziewczyny z CheerSea z Gdańska.

Elbląg reprezentował również duet Pola Stołowska i Paulina Rutkowska, które także zdobyły złoty medal. Srebro i brąz zgarnęły duety reprezentujące Gdańsk.

Zarówno same zawodniczki jak i trenerzy są bardzo zadowoleni z wyników turnieju w Gdańsku. Elbląskie cheerleaderki szykują się na kolejne tym razem telewizyjne zmaganie. 13 kwietnia elbląskie zespoły skorzystają z zaproszenia do programu Mam Talent.

Cheerleaders Cadmans i Mini Cheerleaders Cadmans ogłaszają także kwietniowe nabory do swoich grup. Jeśli chcesz dołączyć do jedynych profesjonalnych drużyn cheerleaders w naszym mieście i razem z nimi zdobywać nowe trofea sportowe przyjdź na kwietniowe zajęcia. Więcej informacji można znaleźć na Facebooku lub dzwoniąc pod numer tel. 510-129-144.