Poniedziałek, 17 lutego 2020. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza

W piątek za wywóz śmieci nie zapłacisz. Urzędnicy się szkolą

2013-04-17 11:12:59 (ost. akt: 2013-04-17 11:16:31)

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

W piątek 19 kwietnia, w związku z drugim etapem szkolenia pracowników Departamentu Dochodów Budżetowych, nie będzie prowadzona obsługa klientów w zakresie opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, nie będzie również działać specjalna infolinia.

Obsługę, w zakresie udzielania podstawowych informacji, wydawania i przyjmowania deklaracji o wysokości opłaty, będzie w tym dniu prowadziło Biuro Obsługi Interesanta. Wszelkie formalności będzie można załatwiać już bez przeszkód od poniedziałku (22 kwietnia) w pokoju nr 112 Urzędu Miejskiego. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Przypominamy, że deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy złożyć w Urzędzie Miejskim do 30 kwietnia. W budynkach wielolokalowych zrobi to za mieszkańców zarząd wspólnoty lub spółdzielni mieszkaniowej. Właściciele budynków jednorodzinnych muszą taki dokument złożyć indywidualnie. Podobnie w budynkach wielolokalowych, w których nie został wybrany zarząd, obowiązek złożenia deklaracji będzie spoczywał na właścicielach lokali.
UM w Elblągu

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB