Piątek, 28 lutego 2020. Imieniny Ludomira, Makarego, Wiliany

Miłosny trójkąt w gwiazdorskiej obsadzie. Są jeszcze bilety

2013-04-22 13:09:48 (ost. akt: 2013-04-22 12:03:14)
W spektaklu wystąpią: Edyta Olszówka, Rafał Cieszyński i Lesław Żurek

W spektaklu wystąpią: Edyta Olszówka, Rafał Cieszyński i Lesław Żurek

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

"Się kochamy" - to opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym, w której seria intryg knutych przez bohaterów prowadzi do zaskakującego finału. Spektakl w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza, w którym wystąpią: Edyta Olszówka, Lesław Żurek oraz Rafał Cieszyński, będzie można zobaczyć w elbląskim Światowidzie już w najbliższą niedzielę o godz. 17.30. Są jeszcze ostatnie bilety na to przedstawienie.

— Sztuka amerykańskiego autora, jednego ze scenarzystów legendarnego filmu Sydneya Pollacka - "Tootsie", to doskonała farsa o przewrotności ludzkiej natury i historii, która tak bardzo lubi się powtarzać — mówi Edyta Jasiukiewicz, rzecznik prasowy Światowida.

"Się kochamy", to komedia o klasycznym trójkącie miłosnym. Ellen i Milt to małżeństwo ze stażem, a Harry to kolega Milta ze szkoły. Spotykający się z kochanką Milt, wpada na pomysł zeswatania Ellen i samotnego przyjaciela Harrego, aby sprytnie pozbyć się żony ze swojego życia.

Zapoznaje więc Ellen z Harrym, a oni, zgodnie z planem Milta, ulegają wzajemnemu urokowi. "Nieszczęśliwy" Milt wielkodusznie godzi się na rozwód, którego wcześniej nigdy by od Ellen nie uzyskał. Jednak wszystko nie jest tak proste, jakby się na początku wydawało...

Spektakl "Się kochamy" pokazany zostanie w najbliższą niedzielę o godz. 17.30 w dużej sali kina Światowid. Są jeszcze ostatnie bilety na to przedstawienie. Bilet kosztuje 80 zł.
jago

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB