Czwartek, 6 sierpnia 2020. Imieniny Jakuba, Sławy, Wincentego

Promocje przyciągnęły 
klientów. Za nami czwarty "Elbląg za pół ceny"

2013-04-23 16:05:06 (ost. akt: 2013-04-23 15:20:23)
Do kwietniowej akcji "Elbląg za pół ceny" zgłosiło się ponad 50 przedsiębiorców


Do kwietniowej akcji "Elbląg za pół ceny" zgłosiło się ponad 50 przedsiębiorców


Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Zorganizowana w ubiegły weekend akcja "Elbląg za pół ceny" zakończyła się sukcesem — oceniają firmy, które wzięły w niej udział. Przez dwa dni obowiązywała promocja cenowa. Okazuje się, że to nadal niezawodny sposób na przyciągnięcie klientów.

Kwietniowy "Elbląg za pół ceny" był czwartym takim weekendem zorganizowanym w Elblągu. Tym razem wzięło w nim udział ponad 50 przedsiębiorców. Płacąc połowę ceny, elblążanie i turyści, mogli skorzystać z oferty hoteli, restauracji, kawiarni, galerii, a nawet salonów kosmetycznych i klubów fitness. Akcja miała przyciągnąć do tych miejsc nowych klientów i jednocześnie promować miasto. Jak twierdzą sami zainteresowani, to się udało. 

naj

Katarzyna Brejlak z Fabryki Stylu
:
— Podczas akcji "Elbląg za pół ceny" mieliśmy zdecydowanie więcej klientów niż na co dzień. Panie były bardzo zadowolone, że z usług kosmetologa mogły skorzystać także w niedzielę. Twierdziły, że takie akcje powinny być częściej organizowane. Na pewno weźmiemy udział we wrześniowej edycji "Elbląga za pół ceny".

Elżbieta Lewandowska, właścicielka restauracji Imbir
:
— Działamy od niedawna, więc udział w akcji potraktowaliśmy jako promocję lokalu. W ten weekend odwiedziło nas bardzo dużo ludzi. Nasze jedzenie im smakowało, więc mam nadzieję, że część z nich wróci do mojej restauracji. Większość klientów stanowili elblążanie, ale odwiedzili nas również przyjezdni. Jak mówili - do Elbląga przyjechali specjalnie na ta akcję, aby poznać lokalne restauracje.

Marzena Ziarko z Malaga Fitness Club:

— Zainteresowanie było spore, większe niż się spodziewaliśmy. Chcieliśmy dotrzeć do klientów i myślę, że to się udało, bo pojawiło się dosyć dużo nowych osób. Z pewnością weźmiemy udział w kolejnej akcji "Elbląg za pół ceny".

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB