Czwartek, 9 lipca 2020. Imieniny Hieronima, Palomy, Weroniki

Napisali do nas: Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

2013-05-06 09:01:57 (ost. akt: 2013-05-06 08:44:53)

Autor zdjęcia: arch. SP w Godkowie

We wtorek 30 kwietnia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu w Elblągu, odbył się finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewcząt.

Uczestniczyło w nim dziewięć, najlepszych w tym roku, reprezentacji Szkół Podstawowych z województwa Warmińsko-Mazurskiego: SP Żabi Róg, SP Gwiździny, SP Nr 25 Elbląg, SP Nr 25 Olsztyn, SP Chruściel, SP Gronowo Elbląskie, SP Godkowo, SP Orzysz, SP Płoskinia, które rywalizowały w dwóch grupach. Szkoła Podstawowa z Godkowa zajęła drugie miejsce w grupie i w półfinale trafiła na silny zespół z Żabiego Rogu, który pokonała 1:0.

W finale zespół spotkał się z zespołem z Orzysza. Zwycięzcę wyłoniły dopiero rzuty karne. Tym samym uczennice ze Szkoły Podstawowej w Godkowie powtórzyły sukces z ubiegłego roku i po raz drugi zostały mistrzyniami w naszym województwie. Skład drużyny: Małejko Dominika, Goss Agnieszka, Dzika Aleksandra, Anucińska Aleksandra, Sikora Monika, Senyszyn Paulina, Sadowska Maja, Sadowska Martyna, Niziołek Kamila, Grześ Natalia, Miazga Joanna. Opiekunem drużyny jest Michał Dutkiewicz.


Wyniki:
Mecze grupowe:
SP GODKOWO – SP Płoskinia 1:0
SP GODKOWO – SP Gronowo Elbląskie 1:0
SP GODKOWO – SP Orzysz 0:1

Półfinał:
SP GODKOWO – SP Żabi Róg 1:0

Finał:
SP GODKOWO – SP Orzysz 0:0 karne 1:0


Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB