Poniedziałek, 17 lutego 2020. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza

II liga tenisistów stołowych. Awans już nie dla Mlexera

2013-05-07 18:04:17 (ost. akt: 2013-05-07 14:35:27)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Tenisiści stołowi Mlexera Elbląg przegrali mecz na szczycie z Morlinami II Ostróda 3:7 i tym samym stracili szansę na udział w barażach o I ligę.

— To był bardzo dobry mecz w wykonaniu obu zespołów. Stawka była wysoka, bo tylko zwycięzca zachowywał szansę na udział w barażach o I ligę — mówi kapitan elbląskiej drużyny Ryszard Grzelak. — Nic więc dziwnego, że emocji i dramaturgii nie brakowało.
Wojnę nerwów podczas trwającego ponad dwie godziny meczu lepiej wytrzymali goście. Po pierwszych sześciu grach prowadzili 4:2. Lepiej spisywali się także podczas czterech ostatnich gier pojedynczych i ostatecznie wygrali 7:3.

Do zakończenia rozgrywek pozostały dwie kolejki spotkań. W walce o pierwsze miejsce, dające awans do baraży o I ligę, praktycznie liczą się tylko dwie drużyny Pogoń Siedlce i Morliny II Ostróda.

Mlexer Elbląg Morliny II Ostróda 3:7
Wyniki(na pierwszym miejscu gospodarze): Ryszard Grzelak — Kamil Jarmołowicz 3:0, Krzysztof Bojanowski — Jacek Karcz 0:3, Łukasz Kaproń — Andrzej Korycki 3:1, Wojciech Tebecio — Georgij Rubinstein 2:3, Grzelak/Kaproń — Rubinstein /Korycki 2:3, Bojanowski/Tebecio — Karcz/Jarmołowicz 1:3, Tebecio — Korycki 2:3, Kaproń — Rubinstein 2:3, Grzelak — Karcz 3:0, Bojanowski — Jarmołowicz 0:3
jk

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB