Niedziela, 28 lutego 2021. Imieniny Ludomira, Makarego, Wiliany

Turbinalia czas rozpocząć. Na początek na sportowo

2013-05-12 16:06:02 (ost. akt: 2013-05-12 13:48:44)
Także w tym roku podczas święta studentów odbędzie się turniej piłki nożnej

Także w tym roku podczas święta studentów odbędzie się turniej piłki nożnej

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Tegoroczne największe święto elbląskich studentów rozpocznie się od zmagań sportowych. Już 13 maja (o godz.10.) w hali CS-B odbędzie się turniej futsalu w którym wystąpią drużyny studentów i absolwentów PWSZ, Wyższego Seminarium Duchownego, EUH-E oraz zagraniczni studenci ERASMUSa.

Tego samego dnia (w godz. od 17 do 21) w sali sportowej Światowida odbędzie się Międzyinstytutowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar J.M Rektora PWSZ. W tym roku odbędzie się pierwsza edycja Turnieju o Puchar Przechodni. Puchar przechodni – zgodnie z nazwą – będzie przekazywany kolejnym zwycięzcom Turnieju. Jeżeli zdarzy się, iż dana reprezentacja Instytutu po raz trzeci zajmie najwyższe miejsce – otrzyma go na własność. Puchar przechowywany będzie u Dyrektora i będzie stanowić własność Instytutu.

W Turbinaliowy wtorek (początek o godz. 9.30 w sali sportowej Światowida) zostanie rozegrany Turniej Piłki Koszykowej Mężczyzn o Puchar Prorektora ds. kształcenia PWSZ. Udział w turnieju wezmą: PWSZ Elbląg, OSW Olsztyn, LO Pasłęk oraz IV LO Elbląg.

Sportowe zmagania zakończy Turniej Piłki Nożnej o "Puchar Elbląskich Turbinaliów" pod nazwą "Piłkarski Hit '2013". W Turnieju, który odbędzie się na boisku przy ul. Skrzydlatej (MOSiR Elbląg) wezmą udział pracownicy samorządowi, pracownicy elbląskich mediów, menadżerowie elbląskich firm oraz PWSZ w Elblągu. Zapraszamy mieszkańców Elbląga do wspólnego kibicowania!
KU AZS PWSZ w Elblągu

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB