środa, 27 maja 2020. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Miss Polski na wózku

. Blisko 7,5 tys głosów Natalii Grynkiewicz

2013-05-20 10:42:08 (ost. akt: 2013-05-20 10:53:21)
Natalia Grynkiewicz walczy o koronę Miss Polski na Wózku

Natalia Grynkiewicz walczy o koronę Miss Polski na Wózku

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Jeszcze tylko do czwartku 23 maja, do północy możemy oddawać głosy na Natalię Grynkiewicz, elblążankę która walczy o koronę Miss Polski na wózku.

Organizatorem tego wyjątkowego konkursu piękności jest Fundacja Jedyna Taka z Ciechocinka. Biorą w nim udział 72 kobiety z całej Polski, poruszające się na wózkach inwalidzkich. Do tej pory na Natalię w głosowaniu internetowym oddano blisko 7,5 tys. głosów. Dziesiątka dziewczyn z największą ilością głosów przejdzie do etapu drugiego.Ten zakończy finałowa gala w Ciechocinku, podczas której jury wybierze pierwszą Miss Polski na wózku.

Natalia Gryniewicz ma 26 lat. Jest absolwentką III Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu.
Studiuje zarządzanie na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej. Na co dzień pracuje jako sekretarka medyczna w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym. Na wózku porusza się od pięciu lat, po upadku z drugiego piętra na chodnik.

Zasady głosowania są bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę jedyna-taka-pl. i w zakładce "I Wybory Miss Polski na wózku" odnaleźć elblążankę na liście kandydatek. Pod zdjęciem Natalii Gryniewicz znajdziemy odnośnik do głosownia. Wystarczy jedno kliknięcie.
daw
Czytaj rozmowę z Natalią Grynkiewicz

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB