środa, 27 maja 2020. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Anna Kruszyńska pierwszą finalistką Bursztynowej Miss Polski

2013-05-20 20:09:30 (ost. akt: 2013-05-20 15:12:21)
Anna Kruszyńska została pierwszą finalistką konkursu Bursztynowa Miss Polski 2013

Anna Kruszyńska została pierwszą finalistką konkursu Bursztynowa Miss Polski 2013

Autor zdjęcia: Mateusz Milanowski

Anna Kruszyńska z Elbląga zwyciężyła w internetowych eliminacjach do konkursu Bursztynowa Miss Polski 2013 i tym samym została pierwszą finalistką tego letniego konkursu piękności.

— Pozostałe finalistki jubileuszowych wyborów Bursztynowej Miss Polski wybrane zostaną podczas konkurów eliminacyjnych, które odbędą się latem co najmniej w trzech nadmorskich miejscowościach: w Jantarze (6 lipca), w Krynicy Morskiej (13 lipca) i Jarosławcu (27 lipca) — zapowiada Adam Brinkiewicz z Agencji Marketingowo-Reklamowej Lider w Elblągu, główny organizator Bursztynowej Miss Polski. — Być może będzie jeszcze czwarty konkurs eliminacyjny, ale poczekajmy, aż wszystko będzie potwierdzone. Finał zaś tradycyjnie już odbędzie się w Ustce - 17 sierpnia.

Aby wziąć udział w którymś z konkursów eliminacyjnych, należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy (zaznaczając wybraną miejscowość oraz załączając 3 zdjęcia). Formularz dostępny jest na oficjalnej stronie Bursztynowa Miss Polski.

— Udział w wyborach Bursztynowej Miss Polski to nie tylko ciekawe doświadczenia, cenne nagrody i świetna zabawa, ale przede wszystkim dla wielu dziewcząt to wyjątkowa okazja do tego, by rozpocząć karierę na wybiegu — mówi Adam Brinkiewicz. — Nie zwlekaj, zgłoś się już dzisiaj.

Anna Kruszyńska pochodzi z Elbląga, uczy się w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących. Interesuje się medycyną, fotografią i ratownictwem wodnym.
jago

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. 7777 #1173936 | 78.8.*.* 17 sie 2013 17:18

    Tragedia.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz