Czwartek, 16 lipca 2020. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Piłkarze Olimpii zagrają mecz dla chorych dzieci

2013-05-21 19:02:14 (ost. akt: 2013-05-21 19:11:28)
Olimpia Elbląg

Olimpia Elbląg

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Niezwykły mecz rozegrają piłkarze Olimpii Elbląg i drużyna Fundacji Dlaczego Pomagam. Będzie on jedną z atrakcji imprezy, która 1 czerwca odbędzie się na boisku przy ulicy Agrykola. Cały dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na pomoc chorym dzieciom.

Fundacja Dlaczego Pomagam i Klub Sportowy Olimpia Elbląg zapraszają dzieci wraz z rodzicami 1 czerwca na niezwykły Festyn Rodzinny z okazji Dzień Dziecka. Wydarzenie organizowane jest pod hasłem "Elbląg chorym dzieciom". Sam festyn, który odbędzie się na bocznym boisku kompleksu sportowego przy ul. Agrykola, rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa do 16. Na dzieci będzie czekało tam wiele atrakcji, między innymi przejażdżka motocyklem lub quadem, zabawa na dmuchanej zjeżdżalni, pokaz samochodu i sprzętu strażackiego czy wspólna gra w tenisa stołowego. Chętni będą mogli wziąć udział w turnieju rzutu podkową. Organizatorzy zadbają również o atrakcje dla niepełnosprawnych dzieci.

Mecz charytatywny, między KS Olimpia Elbląg a drużyną Fundacji Pomagam, odbędzie się o godzinie 12 na stadionie przy ul. Agrykola.
— Naszemu wydarzeniu przyświeca cel charytatywny, którym jest wsparcie podopiecznych fundacji. Piątka dzieci niepełnosprawnych z Elbląga czeka na naszą pomoc — mówi Anetta Szczepińska, prezes Fundacji Dlaczego Pomagam.
W sprzedaży są już cegiełki o nominale 10 zł dla każdego dorosłego, upoważniające do wejścia na Kompleks Sportowy. Można je nabyć w kasach stadionu Olimpii Elbląg przed każdym meczem (ul. Agrykola 8), w biurze fundacji w poniedziałki i środy od 10 do 13 (ul. Zw. Jaszczurczego 17, pok. 22), lub na miejscu przed festynem. Wstęp dzieci na imprezę jest bezpłatny.
naj

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Sebko #1092137 | 178.235.*.* 22 maj 2013 12:58

    i to mi się podoba ; ) brawo włodarze Olimpii za uczestnictwo w tym przedsięwzięciu... na prawdę fajna sprawa ; )

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Olimpia #1092000 | 192.81.*.* 22 maj 2013 10:09

    brawo dla Olimpii za udział w tym przedsięwzięciu. W Elblągu tylko Olimpia!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz