Olimpia 2004 Elbląg przegrała z Mrągowią Mrągowo 0:2

2013-05-29 20:38:34 (ost. akt: 2013-05-29 20:47:46)
Mecz z udziałem Olimpii 2004 Elbląg

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Piłkarze III-ligowej Olimpii 2004 Elbląg przegrali w środę (29.05) z Mrągowią w Mrągowie 0:2 (0:1). Obie bramki dla gospodarzy strzelił Mariusz Machniak w 11 i 62. minucie.

— To był wyrównany mecz, chociaż przegraliśmy 0:2. Także mieliśmy swoje sytuacje do zdobycia bramek — mówi trener elblążan Stanisław Fijarczyk.

Najbliżej szczęścia byli w drugiej połowie Marcin Sawicki i Andrzej Liszko. — Sawicki miał praktycznie sytuację sam na sam z bramkarzem i nie trafił. Także Liszko przestrzelił — mówi Stanisław Fijarczyk.

Olimpia 2004 mimo środowej porażki utrzymała się na piątym miejscu w tabeli. — To już nie jest ten sam zespół, co jesienią. Jesteśmy słabsi, gra przede wszystkim młodzież. Ale to też kiedyś zaprocentuje — mówi trener Fijarczyk.

Mrągowia utrzymała się na drugim miejscu. Ma 53 pkt. i szanse na wyprzedzenie obecnie prowadzącej w tabeli Olimpii Zambrów (55 pkt).