Wtorek, 2 czerwca 2020. Imieniny Erazma, Marianny, Marzeny

Zgarnij bilety na mecz Polska - Szwecja2013-06-04 07:02:21 (ost. akt: 2013-06-03 18:08:20)
Polskie piłkarki ręczne w Elblągu zawsze mogły liczyć na gorący doping

Polskie piłkarki ręczne w Elblągu zawsze mogły liczyć na gorący doping

Autor zdjęcia: Fot. Michał Skroboszewski

Polskie piłkarki ręczne zawsze mogły liczyć w Elblągu na gorący doping. Pewnie nie inaczej będzie w najbliższą sobotę, kiedy rozegrają tu rewanżowe spotkanie ze Szwedkami. Mamy bilety dla Czytelników na ten mecz.

Kobieca reprezentacja Polski w niedzielę wygrała pierwszy mecz play-off o awans do finałów mistrzostw świata ze Szwecją na jej terenie 26:23 (16:13). 

— Tym samym zrobiły duży krok w stronę awansu na MŚ — mówi Andrzej Bugajny, dyrektor Centrum Sportowo-Biznesowego, które jest współorganizatorem rewanżowego spotkania w Elblągu.

Same zawodniczki zdają sobie sprawę, że nie mogą jeszcze spocząć na laurach. Kropkę nad i mają postawić w elbląskiej hali.

— Jesteśmy po tym zwycięstwie w dobrych nastrojach, ale bez żadnej euforii. Aby zwyciężyć w tych eliminacjach, trzeba wygrać jeszcze sobotnie spotkanie w Elblągu — mówi Karolina Kudłacz, która została wybrana najbardziej wartościową zawodniczką (MVP) niedzielnego meczu w szwedzkim Orebro.

W Elblągu trwają wielkie przygotowania do sobotniego rewanżu. W polskim zespole zobaczymy m.in. nowe zawodniczki Startu Elbląg Katarzynę Koniuszaniec i Kingę Grzyb. Arkadiusz Kolpert


Wyślij sms, wygraj bilety na mecz Polska — Szwecja!
Dziennik Elbląski jest patronem medialnym meczu Polska — Szwecja w Elblągu. Od dzisiaj aż do piątku będzie można wygrać pojedyncze wejściówki na to spotkanie, w sumie mamy ich do rozdania 10.
Dzisiaj można zdobyć dwie pierwsze. 
Aby zdobyć jeden z biletów należy wysłać dzisiaj, w godz. 10-20, na numer 72051 sms z krótkim hasłem zagrzewającym polskie piłkarki ręczne do walki.
Treść sms to de.mecz.odpowiedź. 
Koszt sms to 2,46 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną liczbę sms-ów. Bilety otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi (skontaktujemy się z nimi telefonicznie).
Regulamin konkursu na zakładce "Regulaminy"

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB