Wtorek, 28 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Kariny, Lesława

Do kogo należą te przedmioty?

2013-06-04 09:05:35 (ost. akt: 2013-06-04 08:07:42)

Autor zdjęcia: archiwum KMP w Elblagu

Policjanci poszukują osoby bądź osób, do których mogą należeć przedmioty pokazane na zdjęciu. Zostały one odebrane nieznanemu mężczyźnie, a najprawdopodobniej wcześniej ukradzione. Właściciele lub osoby, które wiedzą do kogo one należą proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod nr tel. 55 230 15 13.

Zdarzenie, z którego pochodzą te przedmioty (m.in.: nawigacja, kołowrotki i akcesoria wędkarskie, nóż, telefon komórkowy, wiertarka, CB radio) miało miejsce 9 maja tego roku przy ul. Kościuszki w Elblągu.
— Tam około godziny 20 właściciel zaparkowanego auta zauważył nieznanego mężczyznę, który plądrował wnętrze należącego do niego auta — informuje mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. — Gdy ruszył w jego stronę, ten zaczął uciekać, a po chwili rzucił w niego foliową reklamówką. To w niej znajdowały się pokazane na zdjęciach przedmioty. Żaden z nich nie należał do mężczyzny, który spłoszył złodzieja.
Osoby, które rozpoznają te przedmioty lub wiedzą do kogo mogą one należeć, proszone są o kontakt z policjantem pod nr tel.: 55 230 15 13.
sw

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB