Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Kolejny piknik z Calypso2013-06-05 15:17:11 (ost. akt: 2013-06-05 14:39:30)

Piknik z „Calypso” odbędzie się w sobotę, 8 czerwca na Górze Chrobrego w Bażantarni. Rozpocznie się o godz. 12. i potrwa do wieczora


Piknik z „Calypso” odbędzie się w sobotę, 8 czerwca na Górze Chrobrego w Bażantarni. Rozpocznie się o godz. 12. i potrwa do wieczora

Autor zdjęcia: Włodzimierz Wawro/materiały promocyjne

Tym razem będziemy bawili się na świeżym powietrzu. Nie tylko dla klubowiczów, ale dla wszystkich mieszkańców przygotowaliśmy wiele atrakcji — do udziału w sportowym pikniku, który odbędzie się w sobotę (8 czerwca) zapraszają właściciele Calypso Fitness Club.

To drugie tego typu spotkanie, jakie organizuje klub fitness. W poprzednim uczestniczyło blisko 300 elblążan.


— Mamy nadzieję, że Piknik z Calypso na trwałe wpisze się w tradycję naszego klubu — wyjaśnia Iwona Ledwosińska, właścicielka Calypso Fitness Club w Elblągu. 

Celem imprezy jest przede wszystkim promowanie zdrowego trybu życia.
— Chcemy przekonać dorosłych, młodzież i dzieci do tego, że sport może sprawiać radość — dodaje — Iwona Ledwosińska. — Każda aktywność fizyczna, czy to w postaci regularnych treningów czy zabaw z rodziną pozwala dostarczyć organizmowi niezbędną dawkę wysiłku, zachować kondycję, ale także wprawia w dobre samopoczucie.

Do zabawy z Calypso może przyłączyć się każdy, nie trzeba być członkiem klubu. Jak mówią organizatorzy wystarczy mieć jedynie chęci i trochę wolnego czasu.
Zumba, spinn-bike, step, „strefa zabaw” dla najmłodszych, konkursy i gry - to tylko niektóre z propozycji klubu.— Nie ważne o której dotrzemy do Bażantarni, bo wszystkie zajęcia będą prowadzone równolegle do wieczora — mówi Ledwosińska. — Imprezę poprowadzą instruktorzy Calypso Fitness Club. Będzie można wygrać też ciekawe nagrody.

Piknik z „Calypso” odbędzie się w sobotę, 8 czerwca na Górze Chrobrego w Bażantarni. Rozpocznie się o godz. 12. i potrwa do wieczora. Wstęp wolny.

mp

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB