Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Ukradli ciężkie, metalowe drzwi. Chcieli zmylić policjantów

2013-06-07 14:23:44 (ost. akt: 2013-06-07 14:32:49)

Ukradli ciężkie, metalowe drzwi, by spieniężyć je na złomie. Gdy zatrzymali ich policjanci, próbowali im wmówić, że zabrali je z gruzowiska. Funkcjonariusze im nie uwierzyli.

Dwaj mężczyźni, którzy ukradli metalowe drzwi z ul. Piławskiej, wpadli w ręce funkcjonariuszy z ruchu drogowego. Nawet chyba nie spodziewali się, że za to, co zrobili grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

25-letni Tomasz P. i 26-letni Aleksander G., którzy przewozili ciężkie, metalowe drzwi za pomocą wózka, zostali zatrzymani w czwartek ok. godz. 10 na ul. Mazurskiej.

Mężczyźni próbowali wybrnąć z opresji, tłumacząc że metalowe drzwi zabrali ze starego gruzowiska. Policjanci im nie uwierzyli. W miejscu rozbiórki budynku, wskazanym przez zatrzymanych, okazało się, że nie było tam takich drzwi, co potwierdziły tam osoby pracujące.

Tomasz P. i Aleksandr G. przyznali w końcu, że drzwi zdjęli z jednego z budynków przy ul. Piławskiej. Chcieli je spieniężyć w skupie złomu, ale nie zdążyli. Drzwi wróciły do właściciela, a panowie staną przed sądem.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB