-Szynaka Motor Lubawa
 1:4

2013-06-16 16:00:34 (ost. akt: 2013-06-16 15:37:45)

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Gospodarze do meczu z Motorem przystąpili bez pięciu podstawowych zawodników, za to z aż siedmioma młodzieżowcami w składzie.
— Ci nie ustrzegli się błędów w defensywie i dlatego mamy taki a nie inny wynik meczu — podsumował trener elblążan Stanisław Fijarczyk.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli miejscowych. W 2. min Damian Sadowski popisał się świetnym podaniem i Daniel Baran strzałem z pola karnego skierował piłkę do siatki.
Goście nie potrzebowali zbyt wiele czasu na wyrównanie. W 20. min Bazyli Jabłonowski oddał pierwszy strzał w światło bramki i było 1:1. Ten sam zawodnik, jeszcze przed przerwą, wyprowadził Motor na prowadzenie z karnego.
Po przerwie atakowali elblążanie, ale kolejne dwie bramki po błędach defensywy zdobyli goście.