Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Sztab PO: Nie my wypuściliśmy ten sensacyjny filmik

2013-07-04 15:28:45 (ost. akt: 2013-07-04 15:39:15)
Sprawę nagrania, które pojawiło się na serwisie YouTube zwanego już aferą Wilkgate skomentował sztab Elżbiety Gelert

Sprawę nagrania, które pojawiło się na serwisie YouTube zwanego już aferą Wilkgate skomentował sztab Elżbiety Gelert

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Sprawę nagrania, które pojawiło się na serwisie YouTube zwanego już aferą Wilkgate, ocenił podczas spotkania z dziennikarzami sztab Elżbiety Gelert.


— Nie my wypuściliśmy ten sensacyjny filmik. Zapewniam, że nie jest to nasze dzieło — odżegnuje się Oliwier Pietrzykowski. — Nie uważamy, że takie metody powinny mieć miejsce w jakiejkolwiek kampanii wyborczej.


Elżbiety Gelert nie było na konferencji, podczas której Platforma odniosła się do sprawy nagrania. Opublikowany materiał ocenił Jerzy Wcisła, przewodniczący Rady Miejskiej za rządów Nowaczyka. Męski język Wilka określił jako kloaczny.


— Z treści nagranej rozmowy wynika, że pracując w Radzie Miejskiej Jerzy Wilk i jego klub bardziej byli zainteresowani tym, aby wyeliminować Platformę Obywatelską ze współrządzenia — stwierdził. — Ja dzisiaj podejrzewam, że postawa PiS w radzie była podyktowana tym, aby wygrać w referendum, a nie interesem mieszkańców.


Choć radni PiS jako jedyne ugrupowanie głosowało np. przeciwko podwyżce czynszów w ZBK, co ciężko nazwać działaniem przeciwko mieszkańcom.


— Ale w tworzeniu Wieloletniego Planu Mieszkaniowego uczestniczyli przedstawiciele wszystkich ugrupowań, a z ramienia PiS Jerzy Wilk — stwierdził Wcisła.


Były szef RM, na podstawie ujawnionego nagrania, zwrócił uwagę, że PiS mogło współfinansować ulotkę, która pojawiła się podczas referendum.
— Jeżeli tak, to zostały złamane zasady prawa i demokracji — dodał.

rm

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (18) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. olek #1134963 | 178.36.*.* 5 lip 2013 21:31

  Wiadomo ,że Tusk ,Komorowski i reszta hołoty POsrańców -kłamców,oszustów i morderców poświęci wszystko i wszystkich a najlepszy przykład to Smoleńsk i tylko po to aby okradać Polaków z tysięcy,potem dziesiątek tysięcy, w końcu setek tysięcy a na ostatek milionów aż doprowadzą obywateli do całkowitej zagłady jak planował Hitler

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Ola .................. #1134416 | 178.235.*.* 5 lip 2013 11:19

  MAFIA tuskowa POKAZAŁA ŻE TYLKO PAN WILK MOŻE WYGRAĆ WYBORY NA PREZYDENTA MIASTA ELBLĄGA ......................

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. mario #1134282 | 83.11.*.* 5 lip 2013 09:04

  Na kogo niegłosowałby to i tak będzie lipa. Poziom polityki siegnał juz dna. W mediach dziwia sie ze ludzie nie chca głosować w wyborach. Dlatego aby spełnic obowiązek obywatelski zagłosuje ale na partię która nie wejdzie do sejmu.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. Andrzej Malicki #1134139 | 93.105.*.* 5 lip 2013 03:27

  W przypadku Pana Jerzego Wilka to nie pierwsza tego typu parszywa manipulacja, historia zna ich znacznie więcej… Co się nie robi, by jak najskuteczniej utrącić niewygodnego człowieka. Są różne metody, jak zszargać komuś opinię, sfabrykować negatywną historię, słowem ośmieszyć, opluć i podeptać. Kiedyś przekonał się o tym Stanisław Tymiński i wielu po nim.... Głęboko wierzę w mądrość Elblążanek i Elblążan oraz w to, że zdecydują w głosowaniu tak, do czego są osobiście przekonani. Tu nie zdadzą się na nic żadne podpowiedzi, prowokacje, czy inne brudne, haniebne metody. Wiadomo, że Platforma "Obywatelska" walczy o przetrwanie, co widać po jej gorączkowych działaniach w związku z drugą turą wyborów prezydenta w Elblągu, bo po tych przegranych wyborach kandydatki popieranej przez PO, mają świadomość, że przetoczy się w Polsce lawina, która zmiecie PO ze sceny politycznej. Polacy mają już serdecznie dosyć kłamstw, niespełnionych obietnic, coraz to kolejnych podatków, bezrobocia, nędzy i braku perspektywy, co będzie jutro. Lista krzywd wyrządzonych Polakom jest długa i dostatecznie bolesna, by Platforma, która tylko z nazwy mieni się Obywatelska, wreszcie znalazła się razem z jej „pełnym inicjatyw i otwartym na polskie społeczeństwo” przywódcą na śmietniku historii… Oby jak najszybciej!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. Obserwator #1134057 | 178.16.*.* 4 lip 2013 22:51

  Donald wywal marszałka Protasa za zimne termy w Lidzbarku Warmińskim, lotniska w puszczy i inne durnoty, hotele dla kolesi za publiczne pieniądze. Niemcy się śmieją za pomysły lokalnego barona PO wuefmena.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (18)