Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Debata wyborcza tylko z Elżbietą Gelert

2013-07-04 19:02:33 (ost. akt: 2013-07-04 20:02:47)

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Elżbieta Gelert i Jerzy Wilk, którzy zmierzą się już w niedzielę w drugiej turze wyborów prezydenckich w Elblągu, mieli wziąć udział w debacie zorganizowanej przez Telewizję Elbląską.

Rozwój Elbląga i strategia rozwoju do 2020 r., a także inwestycje, praca, oświata i sprawy społeczne oraz promocja – na te tematy mieli się wypowiadać kandydaci. Na miejscu pojawili się zarówno Elzbieta Gelert (PO), jak i Jerzy Wilk (PiS). Jednak na pytania prowadzącego odpowiadała tylko Elżbieta Gelert.

- Brałem już udział w kilku debatach. W środę wyraźnie wygrałem ze swoją kontrkandydatką w debacie TVP Olsztyn, a w czwartek rano w debacie zorganizowanej przez Radio Gdańsk. Niestety, po ujawnieniu taśm, na których są nagrane moje prywatne rozmowy, nie chcę brać udziału w tak brudnej kampanii - powiedział Jerzy Wilk.- (...) To mieszkańcy miasta, a nie jakieś taśmy zdecydują, kto wygra w tej kampanii. (...)Nie mam zamiaru w tym uczestniczyć, nie będę stosował takich środków wobec mojej kontrkandydatki, ale nie pozwolę sobie na to, aby mnie ciągle opluwano i w ten sposób atakowano.
rm, sw

Komentarze (20) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. rysiek #1134978 | 178.36.*.* 5 lip 2013 21:38

  Za wszelką cenę trzeba odsunąć Gelert od władzy tak samo jak Tuska,Komorowskiego i resztę hołoty POsrańców- kłamców,oszustów i morderców aby zapewnić im miejsce w koloniach karnych by pracowali do końca życia za wszystkie świństwa ,tragedie i łzy ludzkie jakie zafundowali Polakom i Polsce za czas swego wrażego urzędowania

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Marek Ar. #1134652 | 78.8.*.* 5 lip 2013 15:17

  Atmosfera wokół nagrań, które opublikowałem zdecydowanie mnie przerosła. Przyznaję, zostały zmanipulowane.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Elblążanin #1134625 | 89.69.*.* 5 lip 2013 14:54

  Drodzy Elblążanie !!! Bardzo brudna kampania w Waszym mieście to nic nowego. Tak dzieje się w całej Polsce. To,że PO i jego akolici nie oddadzą władzy wiemy wszyscy.To ,że PO stosowało i stosuje podstępne gierki ze Społeczeństwem - wiemy wszyscy,obserwując brudną politykę Tuska przynajmniej od roku 2005.Nie wspominając już o dalszej przeszłości tego zakłamanego zdrajcy Narodu w stylu:".. policzmy głosy..",bądź wygłoszonej opinii,że "..Polska to nie normalność i on/Tusek/ nie ma zamiaru brać na swe barki tego cieżaru.Polska jest mitem.." Mimo to pchał się do polityki.Teraz już wiemy,że prawdopodobnie tylko po to ,by tę naszą Ojczyznę zniewolić, skłócić społeczność - przyznam,że to mu się udało. Wracając do niedzielnych wyborów. Trudno mieć zaufanie do p.Gelert, jeśli jest ona propagowana przez PO .Będzie musiała prowadzić politykę określoną prze PO. Społeczność Elbląga wróci więc do punktu wyjścia z przed referenda .Nie zmieni się wiec nic poza zmianą nazwiska. PO, to nie ta klasa co PiS z J.Kaczyńskim,który z różnych powodów ,podał się do dymisji w 2007 r.Obecna ekipa uczyni wiele zła po to tylko,aby władzy nie oddać.Elbląg jest dla reszty naszej Ojczyzny papierkiem lakmusowym .Rybnik zdecydował.A Wy ? Mam nadzieje,że jesteście za Polską a nie przeciw niej. PO - PSL to polityka brudu i gnoju PO i PSL cały czas prowadzi politykę brudu i gnoju np. w przemyskim sądzie jeden z radnych wojewódzkich najpierw PSL, a teraz PO wepchał na grandę swoją o kilkanaście lat młodszą od siebie żonę do sądowych kuratorów. Żona tego wpływowego radnego wojewódzkiego posiada zaoczną maturę i także zaoczny licencjat, czyli faktycznie zero kwalifikacji zawodowych na kuratora sądowego. Teraz ta pani jest kierownikiem zawodowych kuratorów sądowych. Nie ważne kwalifikacje, a ważny układ partyjno-kolesiowsko-mafijny. Ten radny wojewódzki jest lekarzem i objął funkcję dyrektora szpitala miejskiego do marca tego roku. Szpital ten w chwili objęcia dyrektorstwa przez radnego PO szpital ten nie był w ogóle zadłużony, a od chwili objęcia dyrektorstwa przez radnego wojewódzkiego PO tj. trzy miesiące, szpital ten został przez tego dyrektora zadłużony na ponad 4 000 000 zł. Mieszkańcy Elbląga Jesteście na oczach całej Polski, dajcie zdecydowaną odpowiedź na nie dla PO,SLD,PSL,RP - ta sama klika!!!!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. foto #1134315 | 78.9.*.* 5 lip 2013 09:34

  super jakość zdjęcia! super

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. ccc #1134273 | 83.7.*.* 5 lip 2013 08:53

  Smutne jest to ze władze Platformy nie wiedzą jakie wykształcenie ma pani Gelert .

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (20)