Niedziela, 5 lipca 2020. Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Trwa najazd polityków na Elbląg

2013-07-05 15:01:48 (ost. akt: 2013-07-05 15:09:53)
Spotkanie Jerzego Wilka z dziennikarzami na elbląskim dworcu PKP

Spotkanie Jerzego Wilka z dziennikarzami na elbląskim dworcu PKP

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Wczoraj z mieszkańcami spotkał się Jarosław Kaczyński, dzisiaj zrobi to Donald Tusk. W ostatni dzień kampanii przed wyborami prezydenckimi na ulicach naszego miasta można spotkać polityków PO i PiS znanych nam dotąd z ogólnopolskich mediów.

Dzisiaj m.in na elbląskim dworcu PKP politycy PiS rozmawiali o sytuacji polskiej kolei i kolejarzy.
— Skandalem jest to, żeby z Elbląga do Warszawy jechać sześć godzin — twierdzili politycy PiS.
Nie zabrakło także komentarzy na temat "taśm Wilka", które wczoraj pojawiły się w internecie. Padły słowa, że te taśmy to forma brutalnej kampanii ze strony układu władzy, który władzy raz otrzymanej oddać nie chce.

W Sądzie Okręgowym podpisano umowę z wykonawcą na budowę nowego budynku sądu, który będzie siedzibą sądów rejonowego i okręgowego. Na spotkaniu tym obecny był minister sprawiedliwości Marek Biernacki. Po podpisaniu umowy Elżbieta Gelert spotkała się z dziennikarzami.

Jeszcze dzisiaj o godz. 17 premier Donald Tusk spotka się z elblążanami w budynku Państwowej Szkoły Zawodowej przy ul. Grunwaldzkiej.


Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (6) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. patologia obywatelska #1134887 | 188.33.*.* 5 lip 2013 20:10

  drodzy rodacy podnieslismy wiek emerytalny 67 lat, podniesiony vat 23%, zlikwidowana ulga na internet, cenny paliw 5,50zł, cenny papierosów 12zł, i ograniczylismy dorabianie na handlu paliwem to wszystko żeby żyło sie lepiej kolegom z parti

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. @Zebe #1134866 | 46.170.*.* 5 lip 2013 19:35

  Czy mieszkancy Elblaga chca dalej by POowska sitwa ich oklamywala i okradala, czy chca realnej zmiany, a ta musi polegac na wyrwaniu chwasta PRL z korzeniami z ich miasta...zobaczymy na ile sa zdeterminowani...determinacja by nie powiedziec wojna za wszelka cene w PO jest ogromna, ale jesli takie haki jak w postaci "tasm" zmontowanych maja na PIS...to marnie z nimi.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. aqw #1134797 | 178.181.*.* 5 lip 2013 18:15

  Kaczynski krytykuje ,że skandal ,żeby z Warszawy jechać do Elbląga 6 godz. a to ile się jeździło za jego rządów zapomniał. Oj ten pan ma poważne problemy z pamięcią

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  1. krzys #1134772 | 78.8.*.* 5 lip 2013 17:36

   Twoja sprawa!!!

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. polski nacjonalista #1134712 | 5 lip 2013 16:21

   w/g PO jestem polskim faszysta, glosuje na PiS, oto moj hymn; Gdy pytasz mnie czym Ojczyzna jest odpowiem: czyś chociaż raz chodził po rynku w Krakowie, czyś widział Wawel, komnaty, krużganki, miejsca gdzie przeszłość dodaje Ci sił Z tej historii wielkiej, dumnej, z władzy mocnej i rozumnej czerpiesz dzisiaj wiarę, w kraju dobry los króla dzwon, co kraj przenika, mowa Skargi, wzrok Stańczyka przeszłość wielka wzniosła to Ojczyzna twa to Ojczyzna twa Jest jeszcze coś, co ten kraj różni od innych w uszach ci brzmi od najmłodszych lat dziecinnych wypełnia place, ulice i domy znajomy zgiełk - twoja mowa co lśni Pięknem wierszy Mickiewicza, powieściami Sienkiewicza z tej mowy jak ze źródła czerpiesz siłę swą mądre bajki Krasickiego, poematy Słowackiego przeżyć twych bogactwo to Ojczyzna twa to Ojczyzna twa I dzisiaj ty żyjesz w kraju tak bogatym historią swą, mową, sztuką te trzy kwiaty trzymasz w swych rękach jak schedę pokoleń muszą wciąż kwitnąć by kraj dalej trwał Bez historii, mowy, sztuki Bez mądrości tej z nauki naród się zamieni w bezimienny kraj dziś Ojczyzna jest w potrzebie czeka ciebie, wierzy w ciebie tysiąc lat historii patrzy w serce twe Masz obronić co najlepsze by służyło Polsce jeszcze liczy na twą pomoc dziś Ojczyzna twa dziś Ojczyzna twa

   Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   Pokaż wszystkie komentarze (6)