środa, 21 sierpnia 2019. Imieniny Franciszka, Kazimiery, Ruty

Concordia Elbląg przed trzema sparingami

2013-07-15 21:17:04 (ost. akt: 2013-07-15 18:02:10)

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Piłkarze Concordii Elbląg rozpoczęli drugi tydzień przygotowań do nowego sezonu. 
Elblążanie trenują na obiektach MOSiR i w terenie.

W poniedziałkowych (15 lipca) zajęciach uczestniczyło 28 zawodników, w tym spora grupa 12 juniorów.


— Wiadomo już, że gonimy stracony czas. Przygotowania rozpoczęliśmy dopiero 8 lipca, zamiast tydzień wcześniej, a to ze względu na późną informację z PZPN o pozostaniu w II lidze — mówi trener Concordii Arkadiusz Matz. — Jednak nie powinno być źle, bo zawodnicy podchodzą rzetelnie do swoich zajęć, a forma z dnia na dzień powinna rosnąć.


W planach II-ligowiec z Elbląga ma jeszcze trzy gry kontrolne. Już w środę zagra w Gdyni z Arką, a w sobotę weźmie udział w turnieju w Działdowie o puchar tamtejszego starosty. Tam jego rywalami będą miejscowy Start i Mławianka Mława.


— Jeśli chodzi o naszą kadrę, to będzie liczyła 18 zawodników — mówi trener Matz.


Z zespołem pożegnali się: Jakub Zabłocki (Olimpia Grudziądz), Tomasz Sambor (Barkas Tolkmicko), Radosław Stępień (szuka klubu), Szymon Sadowski (GKS Tychy). Pod znakiem zapytania stoi występ Filipa Zawierowskiego, który jest po operacji kręgosłupa.


— Z kolei Mateusz Szmydt, który przeszedł pomyślnie operację kolana, przebywa na rehabilitacji i do gry powinien wrócić we wrześniu — dodaje trener.

Do zespołu powrócił Rafał Loda. W kadrze znalazł się też Bartosz Broniarek (Olimpia Elbląg). — Naszym celem w lidze będzie walka o miejsce w pierwszej ósemce — zapowiada Arkadiusz Matz.

JK

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB