Piątek, 28 lutego 2020. Imieniny Ludomira, Makarego, Wiliany

Młodzież na obozie sportowym w Zakopanem

2013-08-11 12:55:17 (ost. akt: 2013-08-11 12:59:57)

Autor zdjęcia: archiwum organizatorów

Program lipcowego obozu (14-27 lipca) wypełniony był atrakcyjnymi propozycjami sportowymi i turystycznymi. Zajęcia sportowe odbywały się na obiektach w Zakopanem. Do dyspozycji uczestników obozu było boisko sportowe, sala gimnastyczna oraz basen. Zwiedzanie okolic wymagało kondycji sportowej.

Na miejscu, oprócz zajęć sportowych i codziennej, wspólnej modlitwy, organizowano dzieciom dyskoteki, zajęcia plastyczne, różnego rodzaju gry i zabawy zespołowe.
Na wycieczkach dzieci zobaczyły m.in. Morskie Oko, Zaporę Czorsztyn, Zamek w Nidzicy i Jaskinię Mroźną.

Organizatorem wyjazdu było Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej SALOS w Tolkmicku.

Wszystkie atrakcje tego obozu były możliwe do spełnienia dzięki sponsorom tego przedsięwzięcia. Pomoc finansową zapewnili: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Miasta i Gminy i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tolkmicku, Parafia św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku, CARITAS Parafialna w Tolkmicku.


To ogromne przedsięwzięcie było też możliwe dzięki grupie wychowawców – wolontariuszy, który po raz kolejny dali z siebie wszystko, by ten pobyt był pełen atrakcji i rodzinnego ciepła. Z serca wszystkim dziękujemy.

Niestety, wszystko co dobre, musiało się skończyć. Uczestnicy Obozu sportowego w Zakopanem wracali do domu wypoczęci, szczęśliwi i pełni wrażeń z pobytu w gościnnym Zakopanem.
Do zobaczenia za rok. Daniela Bukowska

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB