Wtorek, 20 sierpnia 2019. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Wakacje z MOSiR-em

2013-08-19 14:03:44 (ost. akt: 2013-08-19 12:16:43)

Autor zdjęcia: arch. MOSiR

Do końca wakacji pozostało tylko dwa tygodnie. Wiele osób ma już za sobą urlopowe wyjazdy, a dzieci i młodzież udział w obozach i koloniach. Tegoroczne, wakacyjne wspomnienia można wzbogacić jeszcze poprzez aktywny udział w projekcie pn. „Wakacje z MOSiR-em”.

Ostatnie tygodnie pokazały, że wakacyjne propozycje posiadają dużą ilość zwolenników, którzy decydują się na skorzystanie z określonych form czynnej rekreacji. Stąd różnorodność oferty, co potwierdza zapowiedź najważniejszych wydarzeń w rozpoczynającym się tygodniu.

Przypominamy, że w każdy wtorek i czwartek, w godzinach od 10.00 do 12.00 funkcjonuje Akademia Tenisa Ziemnego na kortach przy ul. Agrykola, która z zajęć na zajęcia ma coraz więcej nowych sympatyków tej dyscypliny sportu. Dodatkowo korty są udostępniane bezpłatnie w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 10.00 do 13.00.

Sympatyków Nordic Walking w każdym wieku zapraszamy w środę o godz. 9.00 oraz sobotę i niedzielę o godz. 8.00 do Parku Bażantarnia, gdzie rozpoczną się warsztaty z instruktorami. Zbiórka przy muszli koncertowej. W tym tygodniu, w czwartek, na boiskach przy ul. Spacerowej o godz. 16.30 rozpocznie się finałowy turniej bardzo popularnej wśród elblążan siatkówki plażowej zaliczany do cyklu rywalizacji o Puchar Dyrektora MOSiR. Natomiast od poniedziałku do piątku na lodowisku „Helena” ul. Karowa, od godz. 10 do 14 można zagrać w tenisa stołowego, koszykówkę uliczną i unihokeja. Ostatnio bardzo popularna letnia szkoła zumby zaprasza w każdy wtorek i czwartek o godz. 13.00 do sali fitness na lodowisku. Tu mogą spędzać czas zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli.

Organizatorzy zapraszają elblążan do bezpłatne skorzystania z bardzo bogatej oferty. Wszystkie sportowe- rekreacyjne propozycje, na każdy dzień tygodnia, dostępne są w „Kalendarzu imprez” na stronie www.mosir.elblag.eu
MOSiR

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB