Wtorek, 17 września 2019. Imieniny Franciszka, Lamberty, Narcyza

Finał plażowej siatkówki z kontuzją

2013-08-23 13:08:04 (ost. akt: 2013-08-23 13:09:06)

Autor zdjęcia: arch. MOSiR

W projekcie „Wakacje 2013 z MOSiR-em” zakończyła się rywalizacja o Mistrzostwo Elbląga w Plażowej Piłce Siatkowej. Główne trofeum – Puchar Dyrektora MOSiR w finale ostatniego turnieju wywalczyła drużyna „Nauka Jazdy Adam 2”, której poddał się duet reprezentujący zespół „Nauka Jazdy Adam 1”.

W ostatnim akordzie cyklu turniejowego w plażowej siatkówce o prymat w Elblągu wystartowało 9. zespołów, a zawody rozegrano systemem brazylijskim.
Najlepsza okazała się drużyna „Nauka Jazdy Adam 2” – Wojtek Samulewski i Łukasz Pietrulewicz, która w finale przez poddanie (w drugim secie finałowego meczu kontuzji nabawił się zawodnik „Nauki Jazdy Adam 1” Piotr Kowal) pokonała ten zespół.
Drugą na finiszu „Naukę Jazdy Adam 1” obok pechowca Piotra Kowala reprezentował Piotr Malinowski. Na trzecim miejscu w turnieju duet z teamu „Expander” w składzie Jacek Polcyn i Grzegorz Polcyn, a czwarte zajął zespół „Fachowcy” – Wojtek Więckiewicz i Marcin Karwacki.

Czterem najlepszym zespołom gratulował, także puchary i statuetki wręczał Marek Wnuk, dyrektor MOSiR. Natomiast uczestnicy siatkarskich emocji na piasku już deklarowali start w turniejach za rok.
MOSiR

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB