Wtorek, 17 września 2019. Imieniny Franciszka, Lamberty, Narcyza

Trwają zapisy drużyn do amatorskich lig

2013-08-27 18:21:35 (ost. akt: 2013-08-27 17:43:03)

Autor zdjęcia: archiwum MOSiR

Wkrótce rozpoczną się nowe edycje rozgrywek w amatorskich ligach, prowadzonych przez MOSiR, a już trwają zapisy zespołów chętnych do uczestnictwa.

Kontynuowane będą rozgrywki w VII edycji Elbląskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej – Awangarda Volley Lidze. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 września na adres dariusz.zapolski@mosir.elblag.eu
W zgłoszeniu należy podać nazwę zespołu i dane kontaktowe do przedstawiciela drużyny. Wraz ze zgłoszeniem niezbędne jest przekazanie potwierdzenia, dowodu wpłaty wpisowego w kwocie 500 złotych od zespołu.

Kolejny już siódmy sezon rywalizować będą teamy w Elbląskiej Lidze Koszykówki Amatorskiej czyli Nati Basket Lidze.
MOSiR przyjmuje zgłoszenia na adres internetowy dariusz.zapolski@ mosir.elblag.eu do 15 września z dowodem wpłaty wpisowej w kwocie 700 złotych. Miejsce i system rozgrywek zostanie ustalony po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.

Będą także ligowe emocje drużyn, które zgłoszą się do 15 września udział w III edycji rozgrywek Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Tu wpisowe od zespołu wynosi 100 złotych. System gier uzależniony jest od ilości drużyn, a zgłoszenia na druku pobranym ze strony internetowej MOSiR wraz z dowodem wpłaty wpisowego można przesłać na adres imprezy@mosir.elblag.eu lub osobiście dostarczyć do Działu Imprez i Szkoleń MOSiR przy ul. Karowej. Mecze będą rozgrywane w okresie październik 2013 – maj 2014 w sali tenisa na lodowisku „Helena”.

Szczegółowe informacje w dziale Imprez i Szkoleń MOSiR tel. 55 6256306 lub pod adresem imprezy@mosir.elblag.eu MOSiR

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB