Niedziela, 16 czerwca 2019. Imieniny Aliny, Anety, Benona

Zabrakło skuteczności. Barkas Tolkmicko przegrał pierwszy mecz w tym sezonie

2013-08-28 19:07:58 (ost. akt: 2013-08-28 19:20:52)

Piłkarze III-ligowego Barkasa Tolkmicko przegrali w środę w Narewce z tamtejszym LZS 0:1. Jedyny gol w tym spotkaniu padł w 74. minucie.

Barkas przegrał w środę pierwszy mecz w tym sezonie, ale przez długi czas nie nie wskazywało na to, że piłkarze z Tolkmicka mogą wrócić do domu bez punktów.

Wręcz przeciwnie. To oni przeważali od początku spotkania. Już do przerwy powinni prowadzić 2:0, jednak szwankowała skuteczność. Najbliżej zdobycia gola był Marek Masztaler. W 41. min z pola karnego trafił w słupek.

Nic w obrazie gry nie zmieniło się w drugiej połowie. W 74. min po błędzie Damiana Kostkowskiego w sytuacji sam na sam z bramkarzem Barkasa znalazł się Mariusz Łapiński i umieścił piłkę w siatce, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo.