Niedziela, 25 sierpnia 2019. Imieniny Belii, Ludwika, Luizy

Letnia Redakcja.Wspólne zdjęcie elblążan i rower Turbo Elbląg

2013-08-29 11:22:00 (ost. akt: 2013-08-29 11:26:25)
Tak bawili się elblążanie w Letniej Redakcji w miniony piątek

Tak bawili się elblążanie w Letniej Redakcji w miniony piątek

Autor zdjęcia: Michał SkroboszewskiPrzed nami ostatnie spotkanie Letniej Redakcji, a w nim moc atrakcji, dlatego nie może ciebie zabraknąć w piątek o godzinie 16 w Tawernie Tortuga.
 Spotkanie rozpocznie się rozstrzygnięciem konkursu, w którym nagrodą jest rower Turbo Elbląg.

Wszystkich posiadaczy kuponów Letniej Redakcji zapraszamy o godz. 16. Ci, którzy zebrali przynajmniej 6 pieczątek wezmą udział w finale konkursu, w którym trzeba będzie odpowiedzieć poprawnie na pytania związane z Elblągiem, Telewizją Elbląską i Dziennikiem Elbląskim. 
Odwiedzą nas także zawodnicy Elbląskiego Klubu Karate, który dla elblążan zaprezentują specjalny pokaz swoich umiejętności. Trening Fightness Tai-Bo poprowadzi Maciej Skrobotun z Fight Clubu Elbląg.

Naszymi gośćmi będą także konsultantki firmy Avon, które podobnie jak tydzień temu przygotują konkursy, w których do zdobycia będą kosmetyki Avon. 
A o godz. 18 zapraszamy wszystkich do wspólnego zdjęcia elblążan, które zostanie wykonane na parkingu przy Tawernie Tortuga (na Bulwarze Zygmunta Augusta). Zdjęcie to zostanie opublikowane na łamach Dziennika Elbląskiego w piątek, 6 września.

Organizatorami są Letniej Redakcji są: Dziennik Elbląski, Telewizja Elbląska, Tawerna Tortuga, Fundacja Dlaczego Pomagam.
sw

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB