Wtorek, 21 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Nabór do sekcji bokserskiej

2013-09-05 10:09:34 (ost. akt: 2013-09-05 09:01:34)

Autor zdjęcia: arch. klubu

Uczniowski Klub Sportowy KONTRA jak co roku ogłasza nabór dzieci i młodzieży do sekcji bokserskiej i zaprasza na treningi boksu w grupie początkującej chłopców i dziewczęta z roczników 2002-2000 oraz starsze osoby.

Zajęcia sportowe odbywają się na hali MOSiR w Elblągu przy ul. Agrykola 8 we wtorki i czwartki w godz.16.30-18.00 pod opieką szkoleniowców ze specjalistycznym przygotowaniem trenerskim oraz pedagogicznym. Klub posiada profesjonalny , atestowany sprzęt sportowy do nauki boksu oraz gwarantuje bezpieczeństwo uczestników w czasie treningów. Oprócz zajęć na sali młodzi sportowcy korzystają z odnowy biologicznej.

Od początku swojej działalności sportowej Klub wyszkolił wielu medalistów Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych ; wychowanką UKS KONTRA jest również aktualna Wicemistrzyni Świata Kobiet w boksie Sandra Kruk.

Zapraszamy na zajęcia nauki boksu wszystkich chętnych,pamiętajmy o tym, że każda forma aktywnego spędzania czasu wolnego jest wspaniałą okazja do rekreacji oraz nawiązania nowych kontaktów wśród rówieśników.
Kamil Stemplewski, Kontra Elbląg

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB