Poniedziałek, 19 kwietnia 2021. Imieniny Alfa, Leonii, Tytusa

Zgarnij zaproszenie na koncert w Mjazzdze

2013-11-13 09:02:25 (ost. akt: 2013-11-13 09:07:38)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Są koncerty, podczas których żałuje się, że godzina to tylko sześćdziesiąt minut. Miłośnicy tradycyjnych jazzowych trio, takiego uczucia będą doświadczać w najbliższy piątek. W klubie Mjazzga o godz. 20.15 zagra grupa Confusion Project.

To zespół złożony z muzyków młodego pokolenia, ale doświadczonych muzycznie: Michała Ciesielskiego, Piotra Gierszewskiego oraz Adama Golickiego. Każdy z nich jest laureatem wielu nagród i wyróżnień na konkursach i festiwalach jazzowych.
Confusion Project to skład, którego ambicją jest ukazanie muzyki jazz-fusion w świeżej, zwiewnej, tryskającej pomysłami odsłonie.
Muzyka przez nich wykonywana jest bardzo pozytywnie odbierana przez publiczność oraz krytyków (o czym świadczyć może wyróżnienie zdobyte przez Confusion Project na ogólnopolskim festiwalu jazzowym School & Jazz Festiwal 2013). Trio wykonuje swój autorski materiał. Bilety w cenie 10 zł (w przedsprzedaży) i 15 zł (w dniu koncertu) są do nabycia w klubie Mjazzga.
Organizatorem koncertu jest SK Co Jest?


Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert. Chcesz je otrzymać? Wyślij dzisiaj sms na numer 72051 (w godz. od 10 do 20). Jego koszt to 2,46 zł z VAT. W treści sms-a napisz, dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać to zaproszenie? (treść sms-a: DE.KONCERT.odpowiedź). Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi, z którym skontaktujemy się telefonicznie.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB