Wysokie zwycięstwo w Brodnicy. Meble Wójcik dalej grają w Pucharze Polski.

2013-11-13 22:16:17 (ost. akt: 2013-11-13 22:26:05)
Zespół I-ligowych piłkarzy ręcznych Mebli Wójcik Elbląg

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Piłkarze ręczni Mebli Wójcik Elbląg bez problemów pokonali w środę (13.11) Elektronika Brodnica 40:25 (19:9) w Pucharze Polski. Kolejnego rywala w PP poznają już w czwartek.

Od początku środowego meczu w Brodnicy przeważali elblążanie, którzy po pierwszych 15 minutach prowadzili już 10:3. W tej sytuacji trener Mebli Wójcik Grzegorz Czapla mógł wpuścić do gry rezerwowych. Po pierwszej połowie I-ligowcy z Elbląga prowadzili już 10 bramkami (19:9). Po przerwie nie spoczęli na laurach i ostatecznie wygrali z Elektronikiem 40:25.

Losowanie par kolejnej rundy Pucharu Polski odbędzie się w czwartek w siedzibie Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

Elektronik Brodnica - Meble Wójcik Elbląg 25:40 (9:19)
Meble Wójcik: Krawczyk, Rycharski, Plaszczak - Bąkowski 3, Nowakowski 3, Ośko 2, Dukszto 4, Malczewski 4, Spychalski 2, Mazur 2, Maluchnik, Kostrzewa, Malandy 3, Kupiec 1, Olszewski 8, Malewski 8