Wtorek, 2 czerwca 2020. Imieniny Erazma, Marianny, Marzeny

Przygotowania 
do świątecznych spotkań

2013-11-14 10:24:37 (ost. akt: 2013-11-14 08:46:01)
Świąteczne Spotkania Elblążan odbędą się w tym roku 14 i 15 grudnia

Świąteczne Spotkania Elblążan odbędą się w tym roku 14 i 15 grudnia

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Do Świątecznych Spotkań Elblążan pozostał jeszcze miesiąc. Jednak wystawcy, które chcą w ich trakcie zaprezentować swoją ofertę, muszą pomyśleć o tym już teraz.

Spotkania tradycyjnie odbędą się na Starym Mieście. W tym roku zostaną zorganizowane za skromniejsze pieniądze.
— Tak jak zawsze potrwają dwa dni, 14 i 15 grudnia — zapewnia Monika Borzdyńska, rzecznik prasowy w Biurze Prezydenta Miasta.Ważną częścią tego wydarzenia jest jarmark świąteczny z bogatą oprawą artystyczną. Właśnie rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń od wystawców, którzy chcą wziąć w nim udział. Czas na decyzję mają do 6 grudnia. W tym roku czeka ich prawdziwe wyzwanie. Większość z nich sama będzie musiała zapewnić sobie prąd i namiot.— Jak co roku udział w jarmarku jest bezpłatny. Jednak tym razem dostęp do prądu będzie ograniczony, mamy również bardzo mało kramów i stołów, które moglibyśmy użyczyć wystawcom — mówi Leszek Linkowski z Urzędu Miejskiego w Elblągu. — Większość z tych, którzy zechcą zaprezentować swoją ofertę podczas jarmarku, będzie musiała sama sobie z tym poradzić. W związku z tym zapraszamy głównie tych samowystarczalnych.

Z ostatniej chwili
Dzisiaj (14 listopada) otrzymaliśmy poniższą informację od Łukasza Mierzejewskiego z Biura Prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu:
Miasto zdecydowało się, w miarę swoich możliwości, zapewnić dostęp do prądu wszystkim uczestnikom jarmarku tak, jak miało to miejsce do tej pory


naj

Formularz zgłoszeniowy do udziału w Świątecznych Spotkaniach Elblążan znajdziemy na stronie internetowej www.elblag.eu. Więcej informacji na ten temat uzyskamy dzwoniąc pod numer telefonu 55 239 31 55.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB