Czwartek, 21 września 2017. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Kadzidło: Zatrzymani za kłusownictwo

2013-12-19 12:56:10 (ost. akt: 2013-12-19 12:57:04)

Autor zdjęcia: KMP Ostrołęka

Policjanci z Kadzidła zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu ostrołęckiego. Zabezpieczono jednocześnie broń długą oraz kilkadziesiąt sztuk amunicji o kalibrze 5,6 mm. Podczas przeszukanie policjanci ujawnili tuszę zająca.

Kontrola policyjna rozpoczęła się kilka minut przed północą. Policjanci w Kadzidle na ul. Sportowej zatrzymali kierującego VW Golfem mieszkańca powiatu ostrołęckiego. W aucie znajdowało się dwóch mężczyzn.

Oprócz kontroli dokumentów, policjanci szczegółowo przeszukali pojazd. W aucie ujawniono broń długą, samoróbkę. Dodatkowo znaleziono kilkadziesiąt sztuk amunicji o kalibrze 5,6 mm. 30 sztuk amunicja znajdowało się w schowku. Podczas przeszukania mężczyzn ujawniono kolejne 11 sztuk amunicji. W aucie znajdowała się także tusza zająca.

Do aresztu policyjnego trafili obydwaj mężczyźni. Zatrzymani to mieszkańcy naszego powiatu w wieku 34 i 32 lat. Postępowanie w powyższej sprawie w kierunku nielegalnego posiadania broni i amunicji oraz kłusownictwa prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału kryminalnego.

Źródło KMP Ostrołęka
zobacz informacje z ostatnich 24h

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB