Poniedziałek, 19 kwietnia 2021. Imieniny Alfa, Leonii, Tytusa

Nowa płyta elbląskich muzyków

2014-01-06 10:28:05 (ost. akt: 2014-01-06 10:32:34)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Na elbląskim rynku pojawiła się kolejna płyta lokalnych artystów. Dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miejskiego w Elblągu ukazała się płyta zespołu „ALAYA” – „Na szczęście jesteś Ty”. Na płycie zostało nagranych 14 autorskich utworów.

Autorami tekstów i muzyki są: Marzena Chabowska, Monika Janik i Daniel Madej. Aranżacje: Bartek Krzywda, Marcin Skaba, Mateusz Pazurek.
W nagraniach udział wzięli m.in. Marcin Gawdzis, Szymon Zuehlke, Mateusz Pazurek, Grzegorz Nadolny, Artur Olewniczak, Tomek Steńczyk. Zaprezentowane na płycie utwory, to piosenka poetycka, a zdaniem niektórych nowoczesna piosenka turystyczna; śpiewają głównie o miłości, przyjaźni. Zespół ALAYA tworzy rodzeństwo: Marzena Chabowska, Monika Janik i Daniel Madej. Śpiewają razem od wielu lat, a efektem tej współpracy jest nagrana właśnie płyta, która swoją premierę miała podczas Świątecznych Spotkań Elblążan.
Płyta została wydana przy współpracy z Elbląskim Towarzystwem Kulturalnym.


Chcesz otrzymać opisywaną płytę. Wyślij maila na adres: gazeta@dziennikelblaski.pl i przekonaj nas, że to właśnie Ty powinieneś otrzymać ten muzyczny upominek. W mailu podaj swój nr tel. Z autorem najciekawszej odpowiedzi skontaktujemy się telefonicznie. Na maile czekamy do 7 stycznia do godz. 20.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB