Niedziela, 28 lutego 2021. Imieniny Ludomira, Makarego, Wiliany

Kołodziejski i Sedlewski na testach, a to nie koniec. Olimpia Elbląg wznowiła trening

2014-01-08 20:57:41 (ost. akt: 2014-01-08 21:08:53)

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Piłkarze Olimpii Elbląg w środę (8.01) rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej II ligi. Na razie klub testuje dwóch nowych-starych zawodników: Mateusza Kołodziejskiego i Tomasza Sedlewskiego. Wkrótce mają się pojawić kolejni.

Mateusz Kołodziejski (Bałtyk Koszalin) i Tomasz Sedlewski (Motor Lublin) to pierwsi, ale nie ostatni piłkarze, którzy będą testowani w Olimpii Elbląg. W czwartek po raz pierwszy w zajęciach żółto-biało-niebieskich ma wziąć udział bramkarz Hieronim Zoch (Concordia Elbląg).

— Chcemy, żeby nasza kadra się poszerzyła, bo mamy trochę kontuzji w zespole. Musimy szukać nowych piłkarzy dla wzmocnienia rywalizacji o miejsce w składzie — mówi trener Olimpii Adam Boros. — Myślę, że w najbliższym tygodniu praktycznie każdego dnia będą pojawiały się kolejne nowe twarze. W każdej formacji przyda się ktoś do rywalizacji, oby byli to piłkarze, którzy wniosą coś do naszej gry. Chciałbym, żeby okres testowania i ewentualnego zakontraktowania nowych zawodników nie trwał dłużej niż 2 tygodnie. A później zostaje nam 6 tygodni, nie tak dużo, żeby wspólnie popracować.

Treningi z pierwszym zespołem rozpoczęli wyróżniający się juniorzy Paweł Nowosielski, Michał Sieńczak, Jakub Wojtkiewicz i Tomasz Rogoz. Klub rozstał się za to z bramkarzem Aleksiejem Rogaczowem, Kamilem Hrynowieckim, a Rafał Pietrewicz, Rafał Lisiecki i Bartosz Firlej dostali wolną rękę w poszukiwaniu sobie nowych pracodawców.

W środowym treningu, który rozpoczął się przy padającym deszczu, wzięło udział w sumie 19 zawodników. Pierwszy sparing Olimpia rozegra 18 stycznia z Zawiszą w Bydgoszczy.
AKT

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. owal #1292257 | 78.88.*.* 11 sty 2014 13:19

    Koło! zmyjesz hańbę zostawiając serce i płuca na murawie jak nie to wooooooooooooooooooooon!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Wista Wioooooooooo #1291431 | 83.11.*.* 10 sty 2014 16:39

    Do Kołodziejskiego osobiscie nie mam zaufania po ostatnim meczu w PP z Arka Gdynia.Co najmniej 3 kapitalne sytuacje i żadnej nie wykorzystał.Myśle że celowo, żeby nie zadzierac ze swoim macierzystym klubem.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz