Poniedziałek, 27 stycznia 2020. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Skradzione przedmioty wróciły do sklepów

2014-03-28 14:46:30 (ost. akt: 2014-03-28 14:57:34)

Autor zdjęcia: KMP w Elblągu

Policjant z Pasłęka zanim poszedł na służbę zatrzymał w sklepie mężczyznę, który wynosił towar nie płacąc za niego. Sprawca został już ukarany za swoje czyny mandatem, a skradzione rzeczy przekazano do sklepu — informuje asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.

— 39-letni policjant robiąc zakupy w jednym z pasłęckich sklepów zauważył mężczyznę, który zbierał z półek towar i chował go pod kurtką. Gdy ten przeszedł przez linie kas nie płacąc za artykuły, policjant poszedł za nim — mówi asp. Krzysztof Nowacki.

Po chwili 46-letni mężczyzna wyjął z pobliskich zarośli reklamówkę. W niej znajdował się inny skradziony towar. W tym momencie policjant przedstawił się pokazując legitymację i zażądał wyjaśnienia sytuacji.
— Sprawca kradzieży przyznał się, że wynosił ze sklepu towar i chował go właśnie w tym miejscu. Wcześniej okradł też inny sklep, a produkty schował w reklamówce w krzakach. Jako, że łączna wartość skradzionego towaru nie przekroczyła 400 złotych 46-latek został ukarany za swój czyn mandatem w wysokości 300 złotych. Skradzione przedmioty wróciły do sklepów — dodaje asp. Krzysztof Nowacki.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB