Poniedziałek, 24 lutego 2020. Imieniny Boguty, Bogusza, Macieja

Czas na siatkarski finał

2014-03-31 19:15:54 (ost. akt: 2014-03-31 13:47:01)

Autor zdjęcia: arch. MOSiR

Mistrza w Awangarda Volley Lidze, organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poznamy już w najbliższy wtorek (1 kwietnia). Walkę o miano najlepszej drużyny w sezonie 20013/2014 stoczą zespoły Nauka Języków REGENT i obrońcy trofeum Nauka Jazdy Adam.

Finisz siatkarskiej ligi zapowiada się niezwykle ciekawie. Przed ostatnią kolejką, szanse na tytuł mistrzowski mają dwie drużyny. O tym, kto sięgnie po główne trofeum zadecydują mecze zaplanowane na 1 kwietnia. Najbliżej mistrzowskiego tytułu są siatkarze zespołu Nauka Języków REGENT, którzy przewodzą stawce. Ostatniego słowa nie powiedzieli jednak ubiegłoroczni mistrzowie, siatkarze Nauki Jazdy Adam, którzy do lidera tracą zaledwie dwa punkty. Ważne dla układu w tabeli jest także drugie tego dnia spotkanie w którym KAM zmierzy się z zespołem ADAR Spedycja międzynarodowa. Konfrontacja obu ekip pozwoli wyłonić brązowego medalistę kończącego się właśnie sezonu.

- Finał ligi zapowiada się niezwykle ciekawie - mówi Dariusz Zapolski z Działu Organizacji Imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - A po zakończeniu rywalizacji sportowej odbędzie się uroczyste zakończenie sezonu, podczas którego wręczone zostaną puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez naszych sponsorów. Zapraszamy wszystkich kibiców na finał ligi, który odbędzie się w hali sportowej Gimnazjum nr 9 przy ul. Browarnej 1.

Program ostatniej kolejki Awangarda Volley Ligi:
godz. 18.40 - występ cheerleaderek Centrum Tańca Cadmans
18.45 - mecz KAM - ADAR Spedycja międzynarodowa
19.55 - występ cheerleaderek Centrum Tańca Cadmans
20.00 - mecz Nauka Jazdy Adam - Nauka Języków REGENT
MOSiR

Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB