Piłka ręczna, nożna, judo, MMA... Weekend bogaty w sportowe wydarzenia
2014-05-16 16:37:06(ost. akt: 2014-05-16 13:43:47)
Sprawdź, co w ten weekend będzie się działo na sportowych arenach w naszym regionie.
Elbląg
• Piłka ręczna
Piątek godz.16, sobota godz. 13, niedziela godz. 10, hala Gimnazjum nr 1 przy ul. Rodziny Nalazków, turniej półfinałowy o puchar ZPRP z udziałem Truso Elbląg, MTS Kwidzyn, Varsovia Warszawa.
Sobota godz. 16, hala Centrum Sportowo-Biznesowego przy Al. Grunwaldzkiej, superliga kobiet, rewanżowy mecz o 5 miejsce: Start Elbląg — AZS Energa Koszalin.
• Piłka ręczna
Piątek godz.16, sobota godz. 13, niedziela godz. 10, hala Gimnazjum nr 1 przy ul. Rodziny Nalazków, turniej półfinałowy o puchar ZPRP z udziałem Truso Elbląg, MTS Kwidzyn, Varsovia Warszawa.
Sobota godz. 16, hala Centrum Sportowo-Biznesowego przy Al. Grunwaldzkiej, superliga kobiet, rewanżowy mecz o 5 miejsce: Start Elbląg — AZS Energa Koszalin.
• Piłka nożna
Sobota godz. 12, stadion przy ul. Krakusa, makroregionalna liga juniorów młodszych: Concordia Elbląg — Orzeł Siemiatycze.
Niedziela godz. 16, stadion przy ul. Moniuszki, Centralna Liga Juniorów: Olimpia Elbląg — ŁKS Łódź.
Sobota godz. 18, stadion przy ul. Agrykola, II liga: Olimpia Elbląg — Radomiak Radom.
Niedziela godz. 18, boisko przy ul. Skrzydlatej, V liga: Concordia II Elbląg — Polonia Pasłęk.
Sobota godz. 12, stadion przy ul. Krakusa, makroregionalna liga juniorów młodszych: Concordia Elbląg — Orzeł Siemiatycze.
Niedziela godz. 16, stadion przy ul. Moniuszki, Centralna Liga Juniorów: Olimpia Elbląg — ŁKS Łódź.
Sobota godz. 18, stadion przy ul. Agrykola, II liga: Olimpia Elbląg — Radomiak Radom.
Niedziela godz. 18, boisko przy ul. Skrzydlatej, V liga: Concordia II Elbląg — Polonia Pasłęk.
• Tenis stołowy
Niedziela godz. 11, sala w Centrum Sportowo-Biznesowym przy Al. Grunwaldzkiej, II liga mężczyzn: Mlexer Elbląg — Piłeczka Pisz.
Niedziela godz. 11, sala w Centrum Sportowo-Biznesowym przy Al. Grunwaldzkiej, II liga mężczyzn: Mlexer Elbląg — Piłeczka Pisz.
• Judo
Sobota godz. 11.30, hala MOS przy ul. Kościuszki, międzynarodowy turniej im. Czesława Misiuka dzieci i młodzików.
Sobota godz. 11.30, hala MOS przy ul. Kościuszki, międzynarodowy turniej im. Czesława Misiuka dzieci i młodzików.
Młynary
• Piłka nożna
Sobota godz. 17, stadion przy ul. Dworcowej, V liga: Syrena Młynary — Kormoran Zwierzewo.
• Piłka nożna
Sobota godz. 17, stadion przy ul. Dworcowej, V liga: Syrena Młynary — Kormoran Zwierzewo.
Frombork
• Piłka nożna
Sobota godz. 16, stadion przy ul. Elbląskiej, V liga: Zalew Frombork — Ossa Biskupiec Pomorski.
JK
• Piłka nożna
Sobota godz. 16, stadion przy ul. Elbląskiej, V liga: Zalew Frombork — Ossa Biskupiec Pomorski.
JK
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez